SPOSA-Turiec cvičí vo VONS GYM!

23.08.2017 00:00

 

Fitnescentrum VONS GYM sa môže pýšiť nielen svojou tradíciou a dlhoročnými skúsenosťami, ale aj individuálnym a aktívnym prístupom k svojim zákazníkom. Myšlienka osloviť naše OZ a ponúknuť nám rodičom, ale aj autistickým deťom a súrodencom možnosť pravidelného bezplatného tréningu s trénerom, vyšla od samotného pána Petra Vonsa. Prvotné obavy, či to naše deti zvládnu, sa zmenili na prekvapivú radosť. Trpezlivý a láskavý prístup pána Vonsa umocnili celkovú príjemnú atmosféru vo fitnescentre a doteraz neznáme prostredie sa čoskoro stane obľúbeným aj pre ďalších "auti-fitnesákov". 
Srdečne ďakujeme pánovi Vonsovi za takúto skvelú možnosť integrácie našich detí do spoločnosti, ale aj za možnosť zlepšenia kondície a celkovej starostlivosti o ich a naše zdravie!
SPOSA-Turiec cvičí vo VONS GYM
 
Fitnescentrum VONS GYM sa môže pýšiť nielen svojou tradíciou a dlhoročnými skúsenosťami, ale aj individuálnym a aktívnym prístupom k svojim zákazníkom. Myšlienka osloviť naše OZ a ponúknuť nám rodičom, ale aj autistickým deťom a súrodencom možnosť pravidelného bezplatného tréningu s trénerom, vyšla od samotného pána Petra Vonsa. Prvotné obavy, či to naše deti zvládnu, sa zmenili na prekvapivú radosť. Trpezlivý a láskavý prístup pána Vonsa umocnili celkovú príjemnú atmosféru vo fitnescentre a doteraz neznáme prostredie sa čoskoro stane obľúbeným aj pre ďalších "auti-fitnesťákov". 
Srdečne ďakujeme pánovi Vonsovi za takúto skvelú možnosť integrácie našich detí do spoločnosti, ale aj za možnosť zlepšenia kondície a celkovej starostlivosti o ich a naše zdravie!

 

—————

Späť